Ödül Dünyası

Ödül Dünyası

Basılı ve Dijital Hediye Çekleri ile loyalty programlarında yer alan müşterilerine zengin ürün yelpazesi sunar. Kullanıcılar Loyalty Reward Portaller üzerinden onlarca farklı markanın Hediye çeklerini talep eder ve hem Online dünyada hem de Sahada harcarlar.

app
shape
Ödül Puan Portallerinde seyahat ürünleri, özel fırsat ürünleri, yeme – içme ve restoranlar gibi zengin ve farklı hediye çeşitlerine yer verir.

Seyahat ve Deneyimler
Deneyimlerin çok etkili bir ödüllendirme yolu olduğunu kanıtlayan araştırmaların peşinden gidiyor ve ödül puan sitemizin bu bölümünü olabildiğince geniş ve farklı alternatiflerle doldurmak için çalışıyoruz.

Formula 1 arabasıyla pistin etrafında hız yapmak, Bali’de tatile çıkmak, gurme yemek dersleri almak ya da El Classico maçına mı gitmek istiyorsunuz? Biggloyalty’in seyahat ve deneyim alanındaki şirketi Biggtravel ile hedef kitlenize en uygun seyahat ve deneyim bölümünü birlikte hazırlayabiliriz.

Tasarım Koleksiyonları
Hiçbir yerde bulamayacağınız, özel üretim tasarım koleksiyonlarıyla ödül puan sitelerine renk getiren Biggloyalty, aynı zamanda bu tasarımları markanıza göre özelleştirebilmenize izin veriyor.

Ödül Dünyası – Dünya çapında 95’ten fazla ülkeye hizmet veren Biggloyalty, Türkiye’deki ve yurtdışındaki lojistik merkezleriyle global ödüllendirme alanında önemli bir ağa sahip. MENA’da hakimiyet kuran Dubai lojistik merkezi, Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki müşterilere, Hollanda’da açılan lojistik merkezi ise Avrupa müşterilerine hizmet ediyor.

Biggloyalty-EU ve Biggloyalty-MENA ile birlikte yurt dışındaki son kullanıcılara, çalışanlara ve bayilere ulaşan Biggloyalty; Amerika, Arjantin ve Rusya pazarlarında da uluslararası ortaklıklara imza atıyor ve bu bölgelerde de hakimiyet kuruyor.