Biggymobil Nasıl Çalışır?

Biggymobil Nasıl Çalışır?

Biggymobil, üyelerin alışveriş yaptıkça puan kazanarak avantaj elde ettiği, kazanılan puanların hem sahada hem de BIGGREWARDS Ödül Puan sitesinde harcandığı Mobil ödüllendirme platformudur.

app
shape

Tüketiciler, üyelik sonrasında BIGGYMOBIL uygulamasını indirerek markanıza özel proje kodunu yazarlar ve sisteme LOG IN olurlar. Satın almış oldukları ürünlere işaret eden fişleri taratarak ( QR kod ile okutma mümkündür ) sisteme yüklerler.

Firmanıza ait sayfada hem tüketicilere markanızla ilgili bilgilendirme yapılır, hem de kampanyalarınız duyurulur, tüketicilere hangi markalanızdan hangi ürünleri satın alırlarsa ne kadar puan, ödül ve avantaj kazanacakları bilgisi verilir. Üyeler profilim sekmesinde kendilerine ait tüm raporlara ulaşır, puan detaylarını görüntüler.


BIGGYMOBIL QR KOD EKRANI

Biggymobil ‘i indiren tüketiciler firma kodunuzu yazarak uygulamaya giriş yaparlar. Aldıkları ürünlerin fişlerini taratıp (QR Kod Okutarak) sisteme yüklerler.

ÜYE PROFİLİ GÖRÜNTÜLEME

Firma sayfanızda kampanyalarınızı duyurabilir, tüketicilere hangi üründen ne kadar puan kazanabileceklerini belirtebilirsiniz.

FOTOĞRAF YÜKLEME ALANLARI

Kullanıcılar alışveriş fişlerini sisteme fotoğraf çekerek yükleyebilirler.

Image placeholder
RAPORLAMA VERİ ANALİZİ İMKANI

Kullanımı kolay bir rapor ekranında hangi lokasyonda hangi ürünlerin satın alındığını KVKK onaylı bir raporlar yardımıyla görebilirsiniz.

ÜYE PUAN BİLGİSİ / PUAN KAZANDIRAN AKTİVASYONLAR

Uygulama kullanıcıları profilim sekmesinden kendilerine ait tüm puan detaylarına ve raporlara ulaşabilir.

ÖDÜL DÜNYASI

Tüketiciler, Biggmobil’de yüzlerce markanın binlerce ürününe Puan ya da Para+Puan harcayarak erişebilir.
RAPORLAMA VERİ ANALİZİ İMKANI
Kullanıcı dostu bir DASHBOARD üzerinden markanızın ürünlerini hangi lokasyonda, kimlerin aldığı, en çok hangi ürünlerinizin tercih edildiği gibi KVKK onaylı onlarca rapora ulaşır, yeni satışlarınız için BIG DATA oluşturabilirsiniz.


ÖDÜL DÜNYASI
Tüketici, BIGGYMOBIL’deki 900’den fazla markanın yer aldığı 25.000 ürün içinden dilediği hediyeye PUAN ya da PARA + PUAN seçeneği ile kavuşur.

BIGGYMOBIL’İ KİMLER KULLANMAKTADIR?