Biggymobil Nedir?

Biggymobil Nedir?

Biggrewards ve Biggy üyeleri, Biggrewards iş ortakları üzerinden alışveriş yaptıkça ve www.biggrewards.com Internet adresi ya da Biggy Aplikasyonları üzerinden para ile alışverişlerini tamamladıkça puan kazanacaklardır.

app

shape

Kampanya ve içerik platformu; Bayi, Acente Distribütör, Perakende Satış Noktası, Son kullanıcı, Firma Çalışanları, Satış Temsilcilerine uygulanır.

Biggymobil şirket duyuru, haber ve eğitim faaliyetlerinizi en kısa sürede çalışanlarınıza iletmenizi sağlar. Kolay erişilebilir olması, anlık etkileşim sağlaması şirketiniz ve bayileriniz arasındaki iletişimi hızlı ve kolay hale getirir.

Bayiler, distribütörler, acenteler, satış noktaları, iş ortakları, markanın ürünlerini ya da hizmetini sattıkça ve markanın kulüp veya çalışanların sitesindeki içerikleri okudukça aldıkları aksiyonla, sorulara yanıt verdikçe puan kazanırlar.

Özelleştirilebilen Ödül Dünyası sayesinde Biggymobil 30 farklı ana kategoride, 850+ markada ve 25.000’in üzerinde ürün seçeneğiyle hizmet veriyor. Hedef kitleye uygun, kişiselleştirilebilir, seçkin, kaliteli ve geniş ödüllendirme ağı sayesinde çalışan, bayi ve son kullanıcılara en iyi deneyim sunulur.ÖZEL NE VAR?
Bu ürünlerin yanı sıra kataloğumuzda size özel tasarım koleksiyonlarla da bulacaksınız.
PUAN HARCAMA
Puan kazanan Biggrewards üyeleri bu Puan‘larını kullanarak www.biggrewards.com İnternet adresi üzerinden ya da Biggy aplikasyonları üzerinden ürün sipariş verebileceklerdir.


SORULARINIZDA BİZE ULAŞIN!
Her türlü sorunuz için info@biggloyalty.com adresinden bizlerle iletişime geçebilir ya da Müşteri Hizmetleri hattımız olan 0216 404 11 33 numaralı telefondan hafta içi hergün 09:00 / 18:00 saatleri arası bizleri arayabilirsiniz. www.biggrewards.com katalog sitesi sizlerin puan ya da para ile yapacağınız ürün siparişleriniz için hizmet sunacaktır.